KURUMSAL / HAKKIMIZDA

Şirketimiz merhum İmam KOLUKISA tarafından 1970 yıllarında kurulmuştur. 2011'den yeni bir oluşumla daha yeni teknolojilerle ve hijyeni önplanda tutarak Saffir Bulgur adı altında üretim tesisimizi genişleterek üretim kapasitemizi arttırdık.

Kolukısa Gıda Üretim kapasitesini ve sahip olduğu üretim teknolojisi ile sektöründe önce firmalardan biridir. Son yıllarda markalaşmaya önem veren Saffir Bulgur ile önceliklikle ürün çeşitliliğini artırarak bulgur üretmeye başlamış ve geniş ürün çeşitliliği ile müşterilerinin beğenisini kazanarak bir dünya markası olma hedefine emin adımlarla yakalamıştır.

Saffir Bulgur ürünleri başta Avusturalya, Danimarka, Avusturya, Türkmenistan ve Irak olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmekte olup ihracat rakamları her geçen gün artmaktadır. Firmamızın en yeni teknoloji ile üretilen makinaları ve değerli tüketicilerimizin beğenisi ile ismimiz gittikçe daha da bilinmektedir.

2011'den itibaren fabrikamız 5 katlı 8500 M²'lik alan üzerinde faaliyetine devam etmektedir. Firmamızda ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmak esastır. Bizler tüm çalışmalarımızın her noktasında tek bir duygu ile hareket ediyoruz. İnsana karşı hassasiyetimizle.